Telefonát na linku 158

Odeslat odpověď

:
Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste napsali následující dvě slova do rámečku pod nimi.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Telefonát na linku 158

Telefonát na linku 158

Příspěvek od Průzkumník » stř 04. lis 2015 15:17:42

Dalšímu rozvoji této obce by nejvíce pomohlo okamžité rezignování na funkci místostarosty člověkem, který se nestydí nejprve hanebný a zavrženíhodný čin spáchat, posléze zapírat a snažit se ve vrcholné funkci pokračovat jako by se nic nestalo.
Ne, ten skutečně nemá právo setrvávat v čele obce, svůj kredit ztratil, pokud kdy vůbec nějaký měl.
Podívejte se , co se tu odehrává za absurdní frašku, pokud by to ovšem k smíchu bylo. Četli jste dnešní Nymburský deník-policie jednoznačně viníka označila a přestupkové komisi MU' Poděbrady předala k rozhodnutí o trestu-nikoliv o vině či nevině.
Pokud by byl označený nevinen, policie by případ odložila a nepostoupila úřadu s nadřízenou pravomocí.
Jsme svědky všemožné snahy provinění zasunout pod koberec, prodlužovat jednání až případ vyplyne do ztracena. MU' Poděbrady nemá ani prostředky ani za úkol otázku zavinění přezkoumávat a tedy není důvod řízení protahovat, beztak se táhne nesmyslně dlouho-z toho čiší snaha zamlžit co se stalo a zatlouct do zapomnění. Za to snad obec nemůže hradit těch 800 Kč za ,,Případ". Jinak případ je to skutečně otřesný, ta zavilá nenávist a zájem škodit občanům obce a zkazit jim pokojnou
zábavu, to může udělat jen člověk psychicky nenormální a to ještě v opilosti...
Přátelé, nenechme se opít rohlíkem a balamutit od úředníků placených z našich daní a bídně vykonávajících své pracovní povinnosti, důrazně se ptejme jak se ,,Případ" vyřizuje, využijme veškeré nástroje občanské neposlušnosti v rozsahu zákonem
stanovených pravidel, aby mohl být vyříznut hnisem mokvající vřed , parazitující na dobrém jménu obce Opočnice. Pište dotazy na příslušná místa, žádejte informace podle zákona o svobodném přístupu k nim, úřady jsou povinny Vám odpovědět,
demonstrujte svou vůli očistit obec od nešvaru nejenom zde na OU', ale i v na poděbradském MU', který záměrně nekoná! Proč asi- napište na toto forum své názory na věc a co navrhujete podniknout.
Váš Průzkumník.

Nahoru

cron